Elearningový systém pro Toyota FS ČR

Právě probíhá poslední fáze úprav připravovaného vzdělávacího systému pro Toyota Financial Services. Výraznou část mé klientely tvoří společnosti, které se pohybují na poli finančního poradenství a služeb. Využití e-learningového systémů v této oblasti se přímo nabízí.

Jedná se zpravidla o společnosti s celorepublikovou či mezinárodní působností. Pro průběžné vzdělávání a proškolování svých interních zaměstnanců, externích zprostředkovatelů a dealerů je proto online kurz dobrou volbou. Některé výhody (ale i nevýhody) e-learningu jsem sepsal zde a tady).

Jsem tak velice rád, že mne oslovila také Toyota Financial Services Czech s.r.o., která je jedním z předních subjektů na poli finančních služeb pro oblast automotive v ČR.

Momentálně se nacházíme ve fázi předfinálního testování. V tomto kroku ladíme funkcionality systému tak, aby zapadal do interních procesů klienta. Zjednodušeně řečeno „aby vše fungovalo jak má„.

Čili:

  • co nejvíce to zjednodušilo práci jak manažerům systému, tak jeho uživatelům (evidence studia, reporty, vypisování periodických kurzů, zasílání notifikací, osvědčení, …)
  • aby člověk nemusel dělat tutéž věc dvakrát (tisknout certifikát, pak jej předávat na personální,…)
  • aby byl celý vzdělávací proces co nejvíce automatizován.

 

Ukázku připravovaného vzhledu systému můžete vidět níže.