Articulate Storyline Event 2018

E-learningové kurzy ve formátu SCORM tvořím nejčastěji v autorském nástroji Articulate Storyline. Proto jsem nemohl chybět na česko-slovenském komunitním setkání, které proběhlo 3. května v Bratislavě.

Articulate Storyline Event - Open SpeechCílem těchto setkání je sdílet příklady dobré praxe a podělit se o užitečné rady, tipy a inspiraci při tvorbě e-learningových kurzů. A tak jsem se rozhodl, že tento event po 2 letech opět navštívím, setkám se s kolegy z branže a třeba poznám i nějaké nové tváře.

Jelikož e-learningové kurzy sám aktivně vytvářím, bylo mi nabídnuto na setkání vystoupit a některé ze svých kurzů prezentovat. Oprášil jsem proto svůj starší kurz Záhadný telefonát (ukázku naleznete zde) a vyrazil na Slovensko.Articulate Storyline Event - Pavel Lorenc - prezentace

Setkání se rovněž účastnila jako pravidelný host Nicola Appel (International Community Manager, Articulate), která shrnula a názorně předvedla nové možnosti Articulate Storyline 3 a Articulate 360. Jedná se právě o nejaktuálnější verze jednoho z velmi oblíbených nástrojů pro tvorbu elearningových kurzů.

Setkání probíhalo tradičně ve velmi dobré a uvolněné atmosféře.

Articulate Storyline Event - Nicola Appel

Poznámka: Každý druhý rok probíhá toto setkání i v Praze. Uvidím jak mi v roce 2019 bude vycházet čas. Možná budu moci obě místa konání (i publikum) porovnat ;).