Nabídka bezplatné konzultace a pomoci s LMS Moodle

S ohledem na vyhlášenou karanténu je e-learningová forma vzdělávání potřebnější (a přínosnější) než kdykoli jindy. A možná se najdou lektoři, vyučující i IT správci, kteří v tomto směru ocení pomoc.

Proto jsme se v tandemu s kolegou Honzou Wohlgemuthem rozhodli nabídnou alespoň krátké konzultace a poradenství po celou dobu vyhlášení karanténního stavu ZDARMA

Naší parketou je zejména vzdělávací systém Moodle, ale nejsou nám úplně cizí ani jiné systémy či online/cloudové nástroje, skrze které se dá online výuka řešit. Pokud tak ve spěchu řešíte nějaký problém s LMS Moodle, jeho optimální nastavení či možnosti jak rozběhnout online vzdělávání ve vaší škole, firmě či organizaci, neváhejte se na nás obrátit

Netušíme, jaká bude na tuto nabídku odezva. S ohledem na naše kapacity se pokusíme zodpovědět všechny dotazy či vás alespoň nasměrovat správným směrem.

Pro komunikaci prosím využijte následující kontakty. Obracejte se na nás dle charakteru vašeho dotazu.

Ing. Jan Wohlgemuth
Email: jan@wohlgemuth.cz
Skype: janwohlgemuth


Jsem freelancer, věnuji se vzdělávání již od svých VŠ studií na FIT VUT v Brně. S Moodlem pracuji již od verze 1.8 a poslední 4 roky vyvijím pluginy výhradně pro LMS Moodle.
Zaměřuji se na synchronizaci dat s jinými systémy a vývoj webových služeb pro tato napojení.
Rád pomůžu i s instalací, nastavením domény, zabezpečením SSL certifikátem a dalšími nezbytnostmi nutnými pro provoz vašeho Moodle.

Mgr. Pavel Lorenc 
Email:
mail@pavellorenc.cz
Skype: pavlorenc88


Nabízím komplexní služby v oblasti online vzdělávání - od návrhu a tvorby vzdělávacích portálů, přes tvorbu e-learningových kurzů, až po správu systému a podporu koncových uživatelů.

Zaměřuji se převážně na LMS Moodle, který ovládám na expertní úrovni.
Poskytuji také školení pro začátečníky, pokročilé uživatele i správce tohoto systému.